Sitemizden aldığınız tüm ürünlerin iade prosedürü Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine uygun olarak düzenlenmiştir.

guvenambalaj.com Sitesinde Satılmakta Olan Tüm Markaların Yetkili Bayisi Olup, Satın Almak İstediğiniz Markaların Kendi Web Sitelerinden Şirket Ünvanımız Olan Güven Ambalaj Ozan Çakmak İsmi İle Kontrolünü Yapabilirsiniz.

 

guvenambalaj.com’ dan almış olduğunuz Ürünler Üretici Firma Tarafından 2 (İki) Yıl Garantilidir.

 

Ürün Müşteriye Ulaştıktan ve Kullanıldıktan Sonra Ortaya Çıkabilecek Arızalar İçin, Üretici Firmanın Yetkili Servislerine Başvurulmalıdır.

guvenambalaj.com ‘dan Satın almış olduğunuz ürünün ambalajını bozmadan, kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren 7 (Yedi) gün içerisinde kargo ücreti müşteriye ait olmak koşulu ile (Kargo Görevlisine İade Ettiğinizi Belirterek ve Ücret Göndericiden İbaresini Kullanarak) İade edebilir veya değiştirebilirsiniz.

Tüketicinin Özel İstek ve Talepleri Uyarınca Üretilen Veya Üzerinde Değişiklik, Tadilat, Outlet Ürünler yada İlaveler Yapılarak Kişiye Özel Hale Getirilen ve Yün Ürünlerde Tüketici Cayma Hakkını Kullanamaz.

İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünü bize yollamadan önce Sitemizde Bulunan Müşteri Hizmetleri Bölümünden veya iletisim@guvenambalaj.com adresini kullanarak mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Onay alınmadan gönderilen kargolar kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri Kargo Görevlisi & Firma Yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına veya Firma Yetkilisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının veya firma yetkilisinin görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız, Tutanak Tarafımıza Ulaştığında Yeni Ürün En Kısa Sürede Adresinize Ulaştırılacaktır.

Kullanılmış, tahrip edilmiş Vs. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm evrak ve materyallerin, eksiksiz olarak gönderilmesi gerekmektedir. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.

Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.

Firmamız, siz değerli müşterilerimize ürünlerimizi yollamadan önce detaylı olarak ürünü incelemekte ve azami gayret sarf ederek size ayıplı (defolu) ürün yollamamayı kendisine prensip edinmiştir. Ayıplı ya da defolu ürünler haricinde, ürünlerin firmamıza geri yollanması halinde kargo ücreti siz değerli müşterilerimize aittir. İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği personelimiz tarafından incelenir. İade onaylanırsa, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren 7 iş günü içerisinde ürünlerin bedeli (Gelen-Gönderilen Kargo Ücreti Kesilerek) sipariş Kredi Kartı kullanılarak verildiyse, Kredi Kartına, Havale/EFT yoluyla verildiyse, Banka hesabına iade edilir.

Kargo teslimatı sırasında, iade etme ihtimalinizi de göz önünde bulundurarak faturanızın da size teslim edildiğinden emin olunuz. Fatura teslimatı yapılamayan ürünleri kargodan teslim almayınız.