Kargo ücreti ne kadar?

nokta.jpg (373 b) Güven Ambalaj‘dan yapmış olduğunuz 500TL ve üzeri alışverişler ücretsiz kargodur.

Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?

nokta.jpg (373 b) Merkez Depodan gönderilen tüm ürünler, Aras Kargo, Mng Kargo, Yurtiçi Kargo firmaları ile gönderilir.

nokta.jpg (373 b) Tedarikçi depodan çıkan ürünlerimizde ise tedarikçilerimizin anlaşmalı olduğu firmalar ile gönderim yapılmaktadır.

 Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?

nokta.jpg (373 b) Yurtiçi Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo tarafından:

b-nokta.jpg (375 b) Hafta içi 09:00 – 18:00
b-nokta.jpg (375 b) Cumartesi 09:00 – 13:00 saatlerinde teslimat yapılır.
b-nokta.jpg (375 b) Pazar günü teslimat yapılmaz.

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

nokta.jpg (373 b) Belirttiğiniz adreste bulunamamanız durumunda kargo firması paketinizi en yakın şubeye teslim edecektir. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz firmamıza iade edilir.

Birden fazla ürün içeren siparişler tek bir seferde mi gönderilecek?

nokta.jpg (373 b) Tek seferde birden fazla ürün sipariş veren müşterilerimizin ürünlerini hızlı teslim edebilmek için bazı durumlarda ayrı ayrı gönderebilmekteyiz. Eğer özellikle tek seferde kargo teslimatı yapılmasını istiyorsanız sağ alt tarafdaki Whatsapp iletişim butonu ile talebinizi iletmeniz yeterlidir.

ÖDEME VE TESLİMAT

Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.