Karabiber, kekik, nane ve pul biber gibi toz gıdalar tek kullanımlık baskılı ambalajlara dolum yapılmaktadır. Tek kullanımlık karabiber, Tek kullanımlık kekik, Tek kullanımlık nane, tek kullanımlık ketçap ve Tek kullanımlık pul biber ürünlerini ihtiyaç duyduğunuz ölçülerde ve toplu adetlerde sipariş vererek firma logonuzu baskı yaptırabilirsiniz.

Paket servis yapan firmaların otel, restoran ve kafe tarzı mekanların sıklıkla talep ettiği tek kullanımlık baharatlar yiyecekleri tatlandırmak için idealdir. Baskılı toz dolum ve sıvı dolum ürünleri, kullan at ambalajları ile hijyenik ve sağlıklıdır. Toplu gıda tüketimi olan yerler için vazgeçilmez olan baskılı toz ve sıvı gıda ürünleri, markanızı tanıtma imkanı sunarken müşteri memnuniyeti de sağlamaktadır.

Üretimini yapmış olduğumuz Toz ve sıvı gıda dolumu ürünlerini sipariş vererek, fazla kullanımı engelleyerek giderlerinizi minimum seviyeye indirebilirsiniz. Markanıza işletmenize değer katacak baskılı te kullanımlık baharat ürünleri en uygun fiyatla kategorimizde yer almaktadır.

Gösterilen sonuç sayısı: 9

Show sidebar
Gösterim 9 24 36